Vandrepokaler er satt opp av

Støtt våre samarbeidspartnere!

Vinnere 1982 - 2021


1982

1983

1984

1985

1986

1987

1988

1989

1990

1991

1992

1993

1994

1995

1996

1997

1998

1999

2000

2001

2002

2003

2004

2005

2006

2007

2008

2009

2010

2011

2012

2013

2014

2015

2016

2017

Jr Damer

-

-

 -

 -

 -

 -

 Bossekop UL

Alta IF 

 HIF/Stein

 ikke spilt

 ikke spilt

ikke spilt 

 Bossekop UL

 Alta IF

 ikke spilt

 ikke spilt

 ikke spilt

 ikke spilt

 FK Senja

 ikke spilt

 ikke spilt

 ikke spilt

 Bossekop UL

 Nordreisa IL / Skjervøy IK

Bossekop UL

 ikke spilt

 Bossekop UL

 

 -

Jr Herrer

-

 Alta IF

 Honningsvåg T&IF

 HIF/Stein

 Honningsvåg T&IF

 Indrefjord IL

 Alta IF

 Bossekop UL

 Bossekop UL

Silsand & OIL 

 Alta IF

 Kautokeino IL

 Bossekop UL

 Bossekop UL

 Porsanger FK

 Porsanger FK

 Alta IF

 IL Nordlys / Kautokeino IL

 Alta IF

 Alta IF

 IF Fløya

 Alta IF

 Alta IF

Hammerfest FK

Hammerfest FK

Porsanger IL

Jenter 11'er

 Bossekop UL

 Alta IF

 Alta IF

 Nordreisa IL

 IF Skarp

IL Stein 

 Tverrelvdalen IL

 Rafsbotn IL

 Alta IF

 HIF/Stein

 HIF/Stein

 Kvaløysletta IL

 Alta IF

 Bossekop UL

 HIF/Stein / Indrefjord IL

 Bossekop UL

 ikke spilt

 ikke spilt

 Alta IF

 Tverrelvdalen IL / Alta IF

 ikke spilt

 ikke spilt

 Bossekop UL

 Bossekop UL

 Alta IF

 Kirkenes IF

 Alta IF

 HIF/Stein

 Bossekop UL

Bossekop UL

Bossekop UL

Bossekop UL

 

Jenter 9'er

-

 -

 -

 -

Bossekop UL

Bossekop UL

Jenter 7'er

 Furuflaten IL

 Furuflaten IL

 Sandnes IL

 IL Avju

 Skjervøy IK

 IL Avju

 Bossekop UL

 Bossekop UL

 Alta IF

 Skjervøy IK

 IF Skarp

 Kautokeino IL

 Kautokeino IL

 FK Senja

 Finnsnes IL

 IL Polarstjernen

Kirkenes IF

Porsanger IL / IL Avju

FK Senja

Bossekop UL

Bossekop UL

Gutter 11'er

IL Nordlys

Alta IF

Alta IF

Hammerfest IF

 Alta IF

 IL Stein

 IL Stein

 Salangen IF

 HIF/Stein

 HIF/Stein

 HIF/Stein

 Alta IF

 Bossekop UL

 Silsand & OIL

 IL Polarstjernen / IL Norild

 Alta IF

 Bossekop UL

 Bossekop UL

 Bossekop UL

 Alta IF

 IL Nordlys

 IF Fløya

 Porsanger IL

 Alta IF

 Tromsø IL

 IL Norild

 Kirkenes IF

 HIF/Stein /  Hammerfest FK

Kirkenes IF

Alta IF

Alta IF

Nordkjosbotn IL / Storsteinnes IL

FK Mjølner

Bossekop UL

Bossekop UL

Gutter 7'er

 Rotsundelv IL

 Honningsvåg T&IF

 Øksfjord IL

 Ullsfjord SK

 Honningvåg T&IF

 Nordkinn FK

 Øksfjord IL

 Øksfjord IL

 Lyngen/Karnes IL

 Burfjord IL

 HIF/Stein

 Porsanger IL

 Porsanger IL

 Lyngen/Karnes IL

 FK Senja

 Lyngen/Karnes IL / Furuflaten IL

Tana BK / Varanger BK

Honningsvåg T&IF

Øksfjord IL / FK Sørøy Glimt

FK Mjølner

IL Nordlys

Kautokeino IL

Lyngen/Karnes IL

Småjenter 11'er

 Alta IF

 Kautokeino IL

 Kautokeino IL

 Hornskrokens IF

 IF Skarp

 IL Stein

 IL Stein

 Lakselv IL

 Kvaløysletta IL

 Kvaløysletta IL

Småjenter 9'er

Finnsnes IL

Tromsø IL

Småjenter 7'er

 Indre Kåfjord IL

 Kvaløysletta IL

 Håvik IL

 Ringvassøy IL / Vannøy FK

 Kvaløysletta IL

 Porsanger FK

 Alta IF

 Alta IF

 FK Senja

 Bossekop UL

 Alta IF

 Alta IF

 Alta IF

 Alta IF

 FK Senja

 Tverrelvdalen IL

 Hif/Stein

 IL Norild

 Bossekop UL

 Bossekop UL

Alta IF

Alta IF 

Alta IF

Alta IF

Tromsø IL

Smågutter 11'er

 Alta IF

 Alta IF

 Alta IF

 Alta IF

 Alta IF

 Alta IF

 IL Stein

 IL Stein

 Alta IF

 Alta IF

 Bossekop UL

 Bossekop UL

 Silsand & OIL

 Lyngen/Karnes IL

 Alta IF

 Bossekop UL

 Alta IF

 Bossekop UL

 IL Nordlys

 HIF/Stein

 Alta IF

 IF Fløya

 Bossekop UL

 Tromsø IL

 IF Skarp

 IL Norild og Bossekop UL (delt)

 Kvaløysletta IL

 IF Fløya

Bossekop UL

Tverrelvdalen IL

HIF/Stein

Bossekop UL

Bossekop UL

Smågutter 9'er

Tromsdalen UIL

Bossekop UL

Smågutter 7'er

 Indrefjord IL

 Øksfjord IL

 Håvik IL

 Indrefjord IL

 Skjervøy IK

 Tverrelvdalen IL

 Krokelvdalen IL

 Rotsundelv IL

 Kautokeino IL

 Varanger BK

 FK Senja

 Rafsbotn IL

 Rafsbotn IL

 Nordreisa IL

 Øksfjord IL

 Lyngen/Karnes IL

 Lyngen/Karnes IL

 Varanger BK / Tana BK

 Havøysund IL

 Honningsvåg T&IF

Nordkjosbotn IL

Nordkjosbotn IL

Lyngen/Karnes IL

Bardufoss & Omegn IF

Hif/Stein

Lillejenter 7'er

-

 Alta IF

 Krokelvdalen IL

 Stakkevollan IF

 Alta IF

 Alta IF

 Porsanger FK

 IF Fløya

 IL Avju

 Alta IF

 Kvaløysletta IL

Lillegutter 7'er

 Alta IF

 Alta IF

 Alta IF

 Alta IF

 Lakselv IL

 Hammerfest IF

 Hammerfest IF

 Alta IF

 Tromsø IL

 Lyngen/Karnes IL

 Lyngen/Karnes IL

 Kvaløysletta IL

 Lyngen/Karnes IL

 Stakkevollan IF

 IL Frea

 Silsand & OIL

 -

Miniputter 8'er

Alta IF

Hammerfest IF

Alta IF

Hammerfest IF

Hammerfest IF

 -

 -

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



2018

2019

2020

2021

Vandrepokal 

Jenter 17 11'er

Alta IF

Ikke spilt

Ikke spilt

TINE

Jenter 17 7'er

 

Alta IF

Ikke spilt

Alta Kommune

Gutter 17 11'er

Bossekop UL

 FK Landsås / Harstad IL / Medkila IL

A

FK Senja

Sentrumsgrillen

Gutter 17 7'er

 

 

V


 

Jenter 15 11'er

Alta IF

Tromsø IL

L

Bjørnevatn IL / Kirkenes IF / Hesseng IL

Finnmark Fylkeskommune / Finnmárku Fylkkagielda 

Jenter 15 7'er

Lyngen/Karnes IL / Furuflaten IL / Storfjord IL

Varden FK

Y

Olderdalen IK

Montana

Gutter 15 11'er

Nordreisa IL

FK Senja

S

Bossekop UL

Alta Næringsforening 

Gutter 15 7'er

Tana BK/Nordkinn FK

 IL Polarstjernen

T

Nordreisa IL

Arges

Jenter 13 9'er

Honningsvåg T&IF

Porsanger IL

 

Tromsø IL

Fargerike Alta 

Jenter 13 7'er

IL Frea

Indre Kåfjord IL

 

Bardufoss & Omegn IF

 Apotek1 Alta

Gutter 13 9'er

Varden FK

IL Ulfstind

 

Tromsø IL

Peppes Pizza 

Gutter 13 7'er

Hamna IL

IF Fløya

 

Skjervøy IK

NRS Farming, region Finnmark 

I 1982 var 28 lag fordelt på fire klasser. I dag fordeles ca 400 lag på 23 klasser, 12 av dem med sluttspill.

Miniputter og lilleklasser spilte sluttspill frem til og med hhv 1986 og 1997, hvoretter alle lag i mygg-, mini- og lilleklasser premieres likt.

Jr Damer og Herrer ble spilt fra 1990 til og med hhv 2010 og 2014.

Jenter 11'er ble sist spilt i 2013.

Småjenter 11'er ble sist spilt i 1991.

Jenter 7'er og Gutter 7'er ble spilt fra 1995 til og med hhv 2015 og 2017.

Småjenter 7'er og Smågutter 7'er ble spilt fra 1991 til 2015.

Småjenter 9'er, Smågutter 9'er og Jenter 9'er ble spilt i 2016 og 2017.

Fra 2018 er klassene endret for å svare til forbundet og kretsens serieoppsett.